Welcome

by Sunday, May 13, 2012

Kochani.. Cieplutko Was witam  :)

13 maj 2012 – wybrałam ten dzień, ponieważ 13’stki są dla mnie szczęśliwe, hmm.. okaże się :P Mam nadzieję, że będzie to coś nowego w moim życiu.. coś co się zaczyna.. coś co w pewien sposób mnie od Was uzależni.. coś co przyniesie mi mnóstwo radości i przyjemności z przebywania wśród Was.. coś co pozwoli mi dzielić się z Wami cząstką mnie.. coś co..

Pytacie dlaczego założyłam bloga??

Narodziny synka skłoniły mnie do stworzenia lovely imperfect. To taka moja “wirtualna córka”, siostra Natana hehe :D)) ..bo właśnie przy córce miałabym  wymówkę, że kiedyś chciałabym pokazać jej, czym zajmowała się mama, a przy moim pierworodnym.. hmm? Chyba to, że ma całkiem „niezłą mamę” ;P, która dostała szczęście od losu, bo robi to, co kocha.. W przyszłości, ważne jest dla mnie, żeby Natan zrozumiał, jak istotna jest w życiu pasja, dążenie do wyznaczonych celów i doganianie własnych marzeń ..ale to za dobre kilkanaście lat, bo póki co ma niespełna roczek i jest na etapie chodzenia  :) Ciężko jest pisać o sobie, dlatego głos (klawiaturę) oddaję w ręce mojej blogowej i sesyjnej Pani fotograf – Oli, cudnej osóbki, która, będzie gościć na moim blogu i dzielić się z Wami swoimi przemyśleniami i różnymi pomysłami..

“..Od dawna uważałam, że Adriana powinna założyć bloga. Jej podejście do mody jest tak nietuzinkowe i indywidualne, że powinna się tym z kimś podzielić i nie chować tych ubraniowych skarbów na dnie swoich ogromnych szaf. Stylizacje Adrianell nie są kopiowaniem stylistek i blogerek zagranicznych, co się u nas często zdarza. Ma swój bardzo oryginalny i ciekawy styl, przy czym sama wymyśla i szyje swoje ubrania. A zestawów biżuterii i gadżetów można tylko pozazdrościć.. Stylizacje mogą wydawać się bardzo odważne, ale Adriana faktycznie ubiera tak się na codzień, a co ciekawe jest jedyną osobą wsród znajomych i krewnych królika, która nosi peruki. Bo kobieta zmienną jest! Podsumowując – Adrianell to wrodzona wrażliwość, wyczucie smaku artystycznego i estetyki.. a przy tej całej swojej zwariowanej naturze, to wspaniała osóbka o ciepłym serduszku..“ – Ola :)

picks by Aleksandra Macewicz

                                                                                                                                                                                                                                             

No tags 13 Comments 0
13 Responses
 • Łukasz
  May 22, 2012

  Uwielbiam Moje guru stylizacyjne i nie tylko rewelacyjna osoba z piękną osobowością nie tylko zewnenczną oraz wspaniała przyjaciółka którą bardzo cenie i podziwiam dzięki niej jestem sobą i nie boje się wyrazac siebie Kocham i bardzo podziwiam <3<3<3 :*

 • Rock'nMan
  May 22, 2012

  Polecam tego świeżo upieczonego bloga Adranell ! Adka jest totalnie zakręconą dziewczyną ….. tak zakręcona że nawet słabiej od niej są zakręcone słoiki na zime :D
  …Sroka ,dzwoniąca tuzinem bransoletek na ręce ,kolorowa niczym obraz w kalejdoskopie do tego ładna i miła sprawi że nie przejdzie obok was nie zauważona :D

 • Victoria
  May 22, 2012

  I have known Adriana from our first day of study at University of Business in Wroclaw (2001). From day one, her unique personality and passion were fully on display. With an edgy style and original sense of fashion, she made friends withe ease, and quickly became a leader of our group. A few years later, Adriana’s ADArtist Web site was founded, and her career soon boomed. Adriana has boundless energy and has always welcomed new challenges. Her ambition is unparalleled, and it is no surprise that she has had such a successful career in make up artistry and fashion design. Just take a look at her work and see for yourself! Nowadays, the world is over saturated with make up artists and designers, which is why Adriana is restlessly creative. I can guarantee one thing: put Adriana on any project and she will deliver the very best! ….
  victoria Logis

 • Nigella
  May 23, 2012

  Blog – bardzo dobry pomysł, szczególnie, jeśli będzie tak kreatywny jak Twoje stroje i Twój wizerunek. Będę tu zaglądać – powodzenia!

 • Gabi
  May 24, 2012

  Wierna fanka miss Adrianell :* Bedzie czytac bloga !

 • asia
  May 25, 2012

  Wreszcie doczekalismy sie:) perfekcjonizm w kazdym calu,pozdrawiam:)

 • Janette
  June 10, 2012

  PIEKNA DATA 13. JA SIĘ URODZIŁAM 13.10.19… WIDZĘ ŻE MAMY PODOBNĄ PASJĘ :)NIE WSPOMNIAŁAM CI DZIŚ O TYM :))))))) SERDECZNE POZDROWIENIA :))))

 • klientka
  June 11, 2012

  No w końcu doczekaliśmy się bloga ! Gratulacje.. świetna robota, pozdrawiam :)

 • rosa
  June 12, 2012

  Piękny Pozytyw !!!!!!!

 • Trisha D.
  June 12, 2012

  I’m very happy, that I find this amaizing blog. You are great !

 • jj
  June 17, 2012

  Nie będę oryginalna ;p cieszę się Adrianell, że założyłaś w końcu bloga i mogę śledzić Twoje nietuzinkowe, oryginalne i barwne stylizacje. Dziękuję, jestem Twoją wierną fanką :*

 • lilianka
  June 19, 2012

  Przeczytałam i przeglądnęłam wszystkie dotychczasowe posty, jestem wdzięczna za inspiracje, które mi dostarczasz. Fajny styl, codziennie inna,super, oby tak dalej, pozdrawiam i życzę powodzenia :)

 • Homepage
  July 25, 2012

  This web site is my breathing in, very great layout and perfect content material . 519796

What do you think?

Your email address will not be published.